- 30
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        
 

 • "... مهمون دار و سرماخورده و مريض و قاطی و پاتی ام ..."


 • 8
  بهمن
  1384   

  از مجموع ازدواجهای صورت گرفته در سال 2005 در امريکا ، آشنايی 12 درصد اونها از طريق اينترنت بوده ... (منبع: The McKinsey Quarterly)


  2
  بهمن
  1384   


  na Sadra jan. age oon begzaare man baghale "asbesh" ke 5 million dollar miarze bekhaabam ham shaans avordam. baghale khodesh pishkesh!


  29
  دی
  1384   

  با Jessica Kurten نفر پنجم پرش با اسب دنيا و برنده Al Maktoum Challenge 2006 دوبی


  26
  دی
  1384   

 • از هر دو دانشجوی دانشگاه آزاد که تو خيابون ببينی ، يکيشون داره علوم انسانی می خونه. (آمار دانشجويان دانشگاه آزاد به تفکيک رشته)


 • 25
  دی
  1384   

  يک باگ ديگه دنيا: "بايد کامل باشی ، اما نبايد کامل به نظر برسی".

  دوستی (فرض کنيد CEO يک شرکت) داستان يک روز دوچرخه سواری با يکی از دخترک دوستانش را تعريف می کرد: "به محض اينکه با هم مسابقه گذاشتيم و من برنده شدم گفت: خداحافظ! و ديگه پيداش نشد" ... چرا؟ ... رفيق ما برای اون دخترک زيادی کامل شده بوده ...عيب و نقصی نداشته ... هيجانی نداشته ... کسل کننده شده بوده ...

  دور و برت را نگاه کن: موفق ترينها کسانی هستند که کامل هستند ، اما جوری رفتار می کنند که در چشم ديگران ، موفق ديده نشوند ... گوگل را ببين: اون برچسب Beta که هميشه در محصولاتش داره بيش از اينکه به مفهوم ناقص بودن اونها باشه (که می بينيم از بسياری از محصولات ديگران بهتره)، داره يک مفهوم مهم را منتقل می کنه: باور کنيد ما کامل نيستيم ... سريالهای مديری را ببين: درس روز اول بازيگری اينه: به دوربين نگاه نکن! اما مديری و بازيگرانش مرتب به دوربين نگاه می کنند و به ما يادآوری می کنند: ما کامل نيستيم ... وبلاگهای دور و برت را ببين: با وبلاگهايی که سعی می کنند زيادی اتو کشيده و کامل باشند حال نمی کنيم. کمی صحبت از روزمرگيها اين پيام را به خواننده می رسونه: من در زمينه X ادعا دارم اما من کامل نيستم ... دنيای عکاسی (عکس سياه و سفيد در برابر عکس رنگی) ... دنيای مد (يقه های باز مدهای Smart-Casual و جين های پاره مدهای Casual) ... به هر دنيايی که سرک بکشی آدمهای موفقش فرياد می زنند: ما کامل نيستيم ...

  کامل به نظر رسيدن مشکلات زيادی داره: کامل "غير طبيعی" است ... کامل "توقع" مياره ... کامل "کسل کننده" است ... اگه می خواهی در زندگی موفق باشی سعی کن کامل باشی اما کامل به نظر نرسی ... بالا و پايين داشته باشی ...

  ... روزی چند بار به دوستت ، رئيست ، خواننده ات ، بيننده ات و شنونده ات بگو: من کامل نيستم ...


  21
  دی
  1384   


  دوبی ، 6 صبح 11 ژانويه ، کمک به رفقا در چيدن مسير گرانترين مسابقه پرش با اسب دنيا با جايزه 1,250,000$


  21
  دی
  1384   

 • سرمايه گزاری در بازار سهام 92 درصد کشورهای جهان در سال 2005 سود داشته. حتی اگه در بازار سهام فلسطين سرمايه گزاری می کرديد پولتون 3 برابر شده بود. در سال 2005 بازارهای سهام ايران ، ونزوئلا و بنگلادش ضررده ترين بازارهای سهام دنيا بوده اند. (نقشه کشورهای جهان بر اساس سود بازار سهامشون).


 • 15
  دی
  1384   

 • در سال گذشته درآمد ايران از صادرات "روده" سه برابر صادرات خاويار و از صادرات ميوه تقريبا دو برابر صادرات فرش بوده! .... (جدول کامل درآمدهای صادراتی ايران در 4 سال گذشته)


 • 14
  دی
  1384  © 2001 - 2010