- 32
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        
 

persianblogsday-455x130.jpg

شروع سال دوازدهم وبلاگ‌نویسی

۱۱ سال از اولین روز وبلاگ در ۱۶ شهریور ۱۳۸۰ می‌گذره. امسال به جز خوشی سالروز تولد وبلاگ و روز بلاگستان فارسی، از این نکته خوشحالم که این سالگرد را در ایران سپری کردم. هم به عنوان عضوی از تیم داوری استارتاپ ویکند تهران در کنار صدها جوان پر از انرژی و هم در کنار دوستان وبلاگ نویس و خوب: شایان، محسن، عطا، مهدی، شاهو، آرش، سالار و … (و به یاد همه دوستانی که علاقه داشتند در ایران باشند و نیستند)

برای من وبلاگم همیشه با «ایران» عجین بوده. زمانهایی که در ایران بودم بهترین سالهای وبلاگ‌نویسی من بود. دور شدن از ایران در چند سال اخیر رابطه‌ام را با وبلاگم هم دچار مشکل کرد.

اما امسال می‌تونم بگم به ایران نزدیکتر از همیشه شده‌ام. هر چند هنوز در ایران مستقر نیستم، اما هم علاقه و هم پروژه‌های جدیدی که دارم (و به زودی براتون تعریف می‌کنم) رابطه‌ام را با ایران و با این وبلاگ بیشتر خواهد کرد.

دوستان خوب در ایران، انرژی عظیم بچه‌های ایران که در استارتاپ ویکند دیده شد و پروژه‌ام که کاملا به ایران مربوط می‌شه همه نوید از سالی پربار برای این وبلاگ داره. (هرچند نشانه‌ها نگران‌کننده است اما آرزو می‌کنم سال خوبی برای خود «ایران» هم باشه) ...


16
شهریور
1391© 2001 - 2012