- 30
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


  ده نوشته برتر:

 -رابطه مهاجر و ايران
 -مانيفست مهاجرت
 -مقايسه کشورها
 -بنيامين
 -ای داد ای بيداد
 -چرا انقدر انگليسی
 -Push و Pull
 -باگهای زندگی


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        

یکی از انسانهای واقعا جالب دنیای بیزنس خاورمیانه که آشنایی باهاش برام خیلی مهم بوده کسی است به اسم فادی غندور (Fadi Ghandour). موسس و مدیر یکی از موفق‌ترین سرویسهای پستی در خاورمیانه یعنی آرامکس هست و در کلی شرکت هم سرمایه‌گزاری کرده. موفقترین سرمایه‌گزاری خودش هم در سایتی بوده به اسم مکتوب که یاهو اون را پارسال ۱۶۴ میلیون دلار خرید.

یکی از دلایل موفقیتش فروتنی و اخلاق خیلی خوبی است که داره. (یادمه در اون کنفرانس World Economic Forum در دوبی، وقتی که می‌خواستم با یکی از معروفترین مدیران سرمایه‌گزاری خاورمیانه گفتگو کنم و گفت اصلا وقت نداره و پیچوند و رفت، غندور که صحنه را دیده بود خیلی سریع جلو اومد و کارت خودش را داد و گفت که من دوستش هستم و سوالاتت را برای من بفرست و من حتما جواباش را از اون می‌گیرم! یک گفتگو هم باهاش داشتم که فایل ادیت نشده و خامش را می‌گذارم اینجا).

امروز گفتگوی شروین پیشه‌ور که خودش یک کارآفرین و سرمایه‌گزار بچه باحال ایرانی مقیم امریکاست، با فادی غندور در تک‌کرانچ اومده که دیدنش جالبه. (در قسمتی از همین مصاحبه به میز کار فعلیش اشاره می‌کنه و می‌گه این همون میزی است که من ۲۸ سال پیش موقع راه‌اندازی شرکت خریدم. چرا عوضش کنم وقتی هنوز داره کار می‌کنه...)
25
شهریور
1389© 2001 - 2010