- 30
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


  ده نوشته برتر:

 -رابطه مهاجر و ايران
 -مانيفست مهاجرت
 -مقايسه کشورها
 -بنيامين
 -ای داد ای بيداد
 -چرا انقدر انگليسی
 -Push و Pull
 -باگهای زندگی


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        

دو سالگی بازی یلدا

باز هم شب یلداست. ساندویچ خریده ام و برگشتم به خونه ۳۵ متری فسقلیم که چهار ساله مهمونش هستم. باز هم شب یلدا. باز هم تنها. باز هم دور از ایران.

اما می دونم باز هم مثل همون بازی یلدای دو سال پیش شما همین دور و بر هستید. حوصله بازی دارید؟ نه! فکر کنم بعد از اون همه بازی که از یلدای دو سال پیش شروع شد دیگه حوصله بازی و دعوت و این جور چیزها را نداریم. (می دونستید سال پیش هم خیلی ها خودشون شب یلدا همون بازی را ادامه می دادند؟)

اما شب یلداست. نمی شه که کاری نکرد ...

بگذارید حالا که دور هم هستیم و شب هم طولانی است از خبرهای جدید و قدیم زندگی در این دو سالی که از بازی یلدای اون سال می گذره بگم:‌ (1) بالاخره دخترک زیبا و باهوش آرزوهام را پیدا کرده ام و از چند وقت دیگه اگه خدا بخواد وارد زندگی جدیدی خواهیم شد. (2) کارم را بعد از چهار پنج سال بالاخره تغییر دادم و قراره روی کاری برای خودم بیشتر وقت بگذارم. بعد از 8-9 سال کارمندی این تغییر لازم بود. (3) راجع به جای زندگی و مهاجرت و این جور چیزها بعد از 4 سال زندگی در دوبی هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام. راستش دوبی به سمت گرانی و شلوغی و مشکلات دیگه ای پیش می رفت اما سه چهار ماه اخیر و به دلیل مشکلات اقتصادی دنیا‌ به نظر می رسه رابطه دوبی با ایران دوباره رو به بهبود هست و گرانی و مشکلات اخیر هم خیلی کمتر شده. حالا هنوز در چند هفته آینده باید بیشتر بررسی کنم. (4) آخریش هم اینکه یک مک بوک از این جدیدها گرفتم و باهاش خوشحالم اما هیچ چیز اون برنامه MS Paint ویندوز نمی شه! (این کامای فارسی هم نمی دونم آخه کجاست!)

این از خبرهای من. اصلا بیاید یک کاری بکنیم (اسمش را هم بازی نگذاریم) ... از "دقیقا همون کسانی" که در بازی یلدای دو سال پیش دعوت کردیم احوالپرسی کنیم و ببینیم روزگارشون در چه وضعیه، چی کار می کنن و چه خبرهایی از خودشون دارند. گذشته و آینده و همه چی. بهانه ای ست برای بیدار بودن شب یلدا و دور هم بودن ...

پارسا، پرستو، پژمان، خورشيد، عليداد ... چه خبر؟ ....


30
آذر
1387© 2001 - 2010