- 30
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        
 

امارات ششمین کشور مورد علاقه مردم دنیا برای داشتن شغل

شرکت Manpower که 4500 دفتر در 80 کشور دنیا داره، در تحقیقی از 31,574 نفر از مردم دنیا پرسیده که داشتن کار در چه کشوری را ترجیح می دهند. این لیست ده کشور اول است:

امریکا
انگلیس
اسپانیا
کانادا
استرالیا
امارات
فرانسه
ایتالیا
آلمان
آرژانتین

متن کامل این تحقیق را می تونید از اینجا دانلود کنید (PDF)


8
تیر
1387 

دو دو دو دو ... آلمان قهرمانه ... (همیشه گفته ام!) ...


8
تیر
1387 

اینها تازه شروع کرده اند اما کارشون به نظر حرفه ای میاد: iHome.ir ... سایت خرید و فروش ملک در ایران ... مشخصه جالبش داشتن نقشه و موقعیت جغرافیایی املاک هستش که از نرم افزار حرفه ای نقشه کتاب اول استفاده می کنه.

(من که اگه جای اونها بودم حالا که بیزنس مدل ام شبیه Zillow هست، اسم سایت را هم می گذاشتم "زیلو" ... ;-)

www.ihome.ir


8
تیر
1387 

دو خبر باحال امروز و دو ایرانی موفق در این خبرها:

(1) دو سرمایه گزار جدید به سرمایه گزاران تویتر اضافه شدند: رئیس Amazon.com و بیژن ثابت (Bijan Sabet)

(2) ایمیل جالبی از بیل گیتس منتشر شده که در سال 2003 به تیمش نوشته بوده. در مورد اینکه یک ساعت دنبال یک محصول مایکروسافت می گشته و نمی تونسته اون را اجرا کنه! در ایمیلش اشاره می کنه که از "امیر" پرسیدم چی کار باید بکنم و اون توضیح داد و اینها. این جناب امیر، دوستی است با نام کامل امیر مجیدی مهر (Amir Majidimehr) که VP بوده در مایکروسافت و همین پیش پای شما در ژانویه بعد از 11 سال از مایکروسافت استعفا داده. این هم خبر استعفا از زبان خودش. به نطر می رسه در جمعهای ایرانیان امریکا هم فعال هستند.


5
تیر
1387 

صاحبان جدید اینترکنتینانتال 130 میلیون دلاری ایران

هتل پنج ستاره لاله تهران (به همراه هتلهای لاله سرعين و یزد و یک مجتمع آبدرمانی باحال در سرعین) به مبلغ 130 میلیون دلار در یک مزایده به صورت تمام نقد به یک سرمایه دار ایرانی بدون نام فروخته شد!(ایرنا و شهاب نیوز و بالاترین)

طبق آگهی مزايده در MEED و Tehran Times قیمت پایه اونها چیزی حدود 95 میلیون دلار بوده. اما صاحب جدید اینترکنتینانتال 130 میلیون دلاری ایران چه کسی است؟ طبق این خبر، این دوستان از کسانی هستند که از سالها پیش علاقمند به خرید هتل لاله بوده اند: (1) حسین ثابت، مدیر گروه هتلهای ثابت، تا سال 84 تعداد 9 هتل در جزيره كيش داشته كه هتل پنج ستاره داريوش يكي از آنهاست. (2) عباس داداشي، مدیر شركت اقتصاد پويا: تا سال 84 در ايران هتلی نداشته، اما مالك هتل آدميرال پلازا در دوبی بوده. (اگر کسی خبر داره که در نهایت چه کسی خریدار بوده لطفا خبر بده)

اما راستی اگر شما 130 میلیون دلار سرمایه داشتید، هتل لاله را می خریدید یا این هتل ناز در یکی از جزایر مالزی را که عربها تقریبا به همین قیمت خریدند؟

Four Seasons Hotel Malaysia


29
خرداد
1387 

دیدار شیخ محمد دوبی با ملکه الیزابت


29
خرداد
1387 

فیلمهای ملت از ترافیک جاده های شمال: قزوین-رشت ، هراز


17
خرداد
1387© 2001 - 2010