- 32
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        
 

oceanmarketing.jpgحتما در مورد ضرورت برخورد خوب با مشتری زیاد شنیده اید. اما این چیزی که در چند ساعت گذشته اتفاق افتاده و صحبتش در اینترنت درحال پخش هست می تونه هم چند دقیقه ای بینهایت سرگرم کننده باشه و هم ضرورت برخورد با مشتری را خیلی بهتر نشون بده.

بهترین کار اینه که اصل ماجرا را از اینجا و بعدا اینجا و اینجا دنبال کنید. اما خلاصه اش اینه که مشتری بیچاره ای که محصولش را دریافت نکرده به شرکت سازنده (که از طریق شرکتی به نام Ocean Marketing محصولاتش را توزیع می کرده) ایمیل می زنه و با برخورد بسیار بدی روبرو می شه.

(ملت حتی شروع کرده اند در موردش فیلم بامزه ساختن. کل داستان بینهایت آموزنده و سرگرم کننده)


7
دی
1390 

بخش خبری ۲۰:۳۰ دیشب درخواست کرده با سایتهای تخفیف گروهی به عنوان شبکه های هرمی برخورد بشه. فیلمش را ببینید.

(به نظر من با توجه به اینکه سایتهای تخفیف گروهی یک بازار و فعالیت کاملا جدید هستند، مسوولین این شرکتها که سرمایه گذاری نسبتا سنگینی هم انجام داده اند در کنار رسیدگی به امور روزمره خودشون، خوبه در کنارش با فعالیتهای مختلف روابط عمومی مثل مصاحبه و غیره آشنایی همه را نسبت به این نوع شرکتها بالا ببرند). ممنون از حمید جوکار عزیز که خبر را ذکر کرد


30
آذر
1390 

قطب نما به جای نقشه در دنیای خلاقیت و اینترنت

این جوییچی ایتو ژاپنی بر خلاف اسم سختش بسیار آدم ساده و جالبیه. یک ده بیست سالیه به عنوان سرمایه گزار و مشاور در شرکتهای مختلف اینترنتی سرمایه گزاری می کنه و مدتی هم دوبی زندگی می کرد و من اینجا در یکی دوکنفرانس دیدمش. خلاصه کارش درسته.

امروز در نیویورک تایمز مقاله ای در مورد اینترنت و خلاقیت و اینها داره که خیلی جالبه. شاید یکی از بهترین خلاصه هایی که در مورد روش کار و خلاقیت در دنیای امروز خوندم این جمله اش بود که «قطب نما جای نقشه را گرفته». (یعنی بر خلاف گذشته که دهها هفته و ماه طرح و نقشه می ریختیم و کاری را اجرا می کردیم، این روزها بهتره که شروع به اجرا کنیم و بعد در عمل بهبودش بدیم). مقاله اش را از دست ندید خلاصه.


15
آذر
1390 

این جناب شیخ محمد دوبی در مصاحبه با سی ان ان معتقده که ایران بمب اتم نمی سازه و می گه ایران و امارات باهم دوست هستند.


15
آذر
1390© 2001 - 2012