- 30
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        
 

xcity.jpgچند ماهی است (‌به خصوص بعد از بحران اقتصادی دوبی) مرکز ثقل اتفاقات مهم امارات از دوبی داره به ابوظبی منتقل می‌شه. هر چند این اتفاق باعث شده برای ما دوبی شهر بهتری برای زندگی باشه (اجاره‌های ارزونتر، ترافیک کمتر)، اما اکثر اتفاقات مهم اقتصادی، فرهنگی، هنری داره کم‌کم در ابوظبی اتفاق می‌اقته.

البته ابوظبی یک مشکل داره و اون هم اینه که در دنیا کمتر کسی اسمش را شنیده و برای معروف شدن و به اصطلاح برندینگ راه طولانی در پیش داره. (نگران زبان شیرین فارسی نباشید، در ایران هم بهش می‌گن «کنفرانس برند»)

و برای برندینگ و معروف‌ شدن یک شهر چه چیزی بهتر از میزبانی از سارا جسیکا پارکر و دوستانش در قسمت دوم فیلم س.ک.س و شهر. امروز اعلام شد این فیلم که دو ماه دیگه به سینماها می‌آد، در ابوظبی فیلمبرداری شده. (اولین تریلر فیلم)


4
فروردین
1389 

شما یادتون نمیاد یه زمانی بود که برای اینکه ببینی دنیا دست کیه باید به ده بیست تا وبلاگ و لینکدونی سر می‌زدی ...


23
اسفند
1388 

ghobadi-cats-dubai.jpgتو سینماهای اینجا معمولا از فیلمهای خاص و هنری خبری نیست. اما این سینمای دوبی مال که جدید باز شده یک سالن برای همچین تیپ فیلمهایی داره.

چند روزیه که این فیلم بهمن قبادی «کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره» را گذاشته. البته فکر کنم بزودی عوضش کنه چون جمعه شب و ساعت شلوغی سینماها به جز ما فقط سه تماشاچی دیگه داشت!

برای من که به دلیل درگیر کردن خودم با کار لعنتی در چند سال اخیر از این پدیده موسیقی زیرزمینی عقب افتاده بودم فیلم جالبی بود.


23
اسفند
1388© 2001 - 2010