- 30
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        
 

ترمینال جدید فرودگاه دوبی چند روز پیش افتتاح شد. (اطلاعات بیشتر در مورد ترمینال شماره 3 دبی که فقط مخصوص پروازهای شرکت هواپیمایی امارات است)

(منبع عکسها: Explorer Publishing)

DubaiTerminaThree.jpg

Dubai1.jpg


Dubai3.jpg


Dubai4.jpgDubai5.jpg
Dubai6.jpgDubai7.jpg


Dubai8.jpgDubai9.jpg
28
مهر
1387 

امضاهای مک کین، اوباما، پی‏لین و بایدن

(منبع: ویکیپدیا)


27
مهر
1387 

وبلاگ رسمی گوگل جستجوهای مردم امریکا را در زمان پخش مناظره کاندیداهای معاونت ریاست جمهوری تحلیل کرده. درهر لحظه، مردم امریکا اون کلماتی را که می شنیدند و اطلاعات کمی در موردش داشتند در گوگل جستجو می کردند. به احمدی نژاد عزیز که می رسه جستجوهای ملت در مورد اسم ایشون با کلمات "اچ مدی نیژاد"، "اک مدی نيژاد" و "اک مدی ناژاد" و البته اسم اصلی ایشون، به عنوان محبوبترین جستجوها انجام شده. (طبق نوشته گوگل البته خیلی ها هم به خودشون زحمت نداده اند و فقط به دنبال "رئیس جمهور ایران" گشته اند)

البته این مشکل فقط مختص جناب احمدی نژاد نیست. طبق بررسیهای رسمی چند سال پیش گوگل، اسم سرکار خانم بریتنی اسپیرز حداقل به 598 نوع مختلف در گوگل جستجو می شه!


20
مهر
1387 


20
مهر
1387 

" اگر می‌خوای از ایران بری فکر کن دنبال چی هستی! به بدی‌های ایران فکر نکن که فقط برم خلاص شم. اگه دنبال هدفی هستی که می‌دونی چیه و حاضری خیلی چیزها رو به خاطرش تحمل کنی راه بیفت ... متن کامل " از طریق کمانگیر


20
مهر
1387 

ثروت ایرانی – مردم ایران هر روز 6.5 میلیارد تومان خودرو خارجی می خرند

در خیابونهای تهران ماشینهای مدل بالا زیاد می بینید. اما واقعا مردم ایران چه قدر پول برای ماشین خارجی خرج می کنند؟

آمار رسمی می گه در پنج ماه اول امسال ارزش ماشینهای وارداتی 528 میلیون دلار بوده. یادتون نره که تقریبا به اندازه ارزش ماشین عوارض تعلق می گیره. پس یعنی مردم ایران 528 + 528 میلیون دلار یا 1 تریلیون تومان در پنج ماه پول برای خودرو خارجی داده اند! یک تریلیون تومان! (بعد از میلیارد به فارسی می شه تریلیون. من هم تا امروز نمی دونستم!)

یک تریلیون تومان در پنج ماه یعنی روزی 6.5 میلیارد تومان! (برای اینکه ببینیم 6.5 میلیارد تومان درروز یعنی چی، حقوق متوسط یک فارغ التحصیل خوب یا کارمند متوسط را 700 هزار تومان در ماه یا 23000 تومان در روز در نظر بگیرید. وقتی 6.5 میلیارد را بر 23000 تقسیم می کنید به عدد 282000 می رسید. یعنی مردم ایران می تونند با پولی که در "یک روز" برای ماشینهای خارجی خودشان می پردازند حقوق روزانه 282 هزار نفر را پرداخت کنند!)

هدف این نوشته ها را اشتباه نگیرید. تعداد زیادی از اون خریداران ماشینهای خارجی، دهها کارگاه و کارخانه تولیدی دارند و تعداد زیادی شکم را سیر می کنند. دولت بسیار محترم هم حتی در همین روش کاملا اشتباه عوارض صد در صد (به جای بازار آزاد) در تئوری داره نصف این مبلغ را خرج مردم ضعیفترمی کنه. هدف این نوشته ها همون طور که قبلا هم نوشتم خیلی ساده است: ایرانیان فقیرتر و ثروتمندتر شده اند. از فقر ایرانی زیاد می شنویم. سلسله نوشته های "ثروت ایرانی" روی دیگر ماجرا را بررسی می کند.

از قدیمها:

ثروت ایرانی – مردم ایران به اندازه مردم کانادا، هلند و بلژیک ساعت سوئیسی می خرند


11
مهر
1387© 2001 - 2010