- 30
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        
 

المپیک بعدی در ماه رمضان

به دلیل موفقیتهای چشمگیری که در المپیک امسال به دست آوردیم، استکبار قراره المپیک بعدی را در ماه رمضان برگزار کنه. المپیک 2012 لندن از 27 جولای تا 12 آگوست یعنی حدودا از روز ششم تا بیست و یکم ماه رمضان برگزار می شه. جشن اختتامیه در شب بیست و یکم ماه رمضان!

مسلمونهای جهان همون دو سال پیش که این تاریخ اعلام شده اعتراض کرده اند اما به نتیجه ای نرسیدند. شاید وقتشه که ماایرانیان همیشه آنلاین (اساتید مسلم پتیشن و بازی وبلاگی) کاری در این مورد انجام بدیم و همدیگه را دعوت کنیم و امضا کنیم و سرگرم باشیم.


4
شهریور
1387 

بازگشت از سفر تابستانی ...

المپیک را جز خبرهای پراکنده ضایع کاریهای ایران نتونستم دنبال کنم. این ماجرای فینال بی نظیر 100 متر را الان می خوندم که یک رکورد جهانی جدید بوده. 9.69! ... ویدئوش را حتما ببینید (AVI). به یاد خاطرات کارل لوییس و بن جانسون دوپینگی المپیک 88 ...


3
شهریور
1387 

این آقا پژمان گل که این روزها تو وبلاگهای زیادی مهمون شده، این بار با این نوشته مهمون اینجاست.

--------------
"تصور کنید که شما یک سرمایه گذار در استارتاپها هستید. شهرت مناسب و روابط بسیار خوبی در بازار استارتاپها دارید. یه روز کاری هست و دنبال یک شرکتی هستید که بخواهید روی آن سرمایه گذاری کنید و پولهاتون رو از کپک زدن در بانک نجات بدید! امروز دو مدیر عامل جوان از دو شرکت متفاوت رو پذیرا هستید.

جلسه با سرپرست اول شروع میشه. ایده، بسیار خوب و ناب هست. ایده به اندازه کافی بزرگ و معقول است. خود سرپرست هم شخصیتی نسبتا مناسب دارد اما هم تیمی هایش آنچنان چنگی به دل نمی زنند. این شخص ایده خوبی دارد اما تیمش قوی نیست.

جلسه بعدی با سرپرست دوم آغاز میشه. او یک مدیر کل بسیار قوی است. خوب صحبت می کند و هم تیمی هایش هم به نظر شما برای یک استارتاپ خوب هستند و با هم یک دست اما ایده، ایده آنچنان خوب و قوی نیست و چنگی به دل نمی زند.

جلسه تمام می شود و شما می بایست یکی را انتخاب کنید. به عنوان یک سرمایه گذار کدام یک را انتخاب خواهید کرد؟ آیا ایده برای شما مهم خواهد بود یا ایده مهم نیست و یک تیم قوی و خوب مهم تر است؟ این سوالی است که باید به آن فکر کنید"
------------------


20
مرداد
1387 

این ده محله گرانترین قیمت مسکن را در دنیا دارند:

- Princess Grace موناکو. متری 178 میلیون تومان
- Severn Road هنگ کنگ. متری 113 میلیون تومان
- Fifth Avenue نیویورک. متری 75 میلیون تومان
- Kensington Palace Gardens لندن. متری 72 میلیون تومان
- Avenue Montaigne پاریس. متری 50 میلیون تومان
- Ostozhenka مسکو. متری 38 میلیون تومان
- Via Suvretta سنت موریتز. متری 35 میلیون تومان
- Carolwood Drive لس آنجلس. متری 28 میلیون تومان
- Wolseley Road سیدنی. متری 26 میلیون تومان
- Altamount Road بمبئی. متری 23 میلیون تومان

البته اینها گرانترین خیابانهای هر شهر هستند و متوسط قیمت در همین شهرها بسیار پایینتر از این حرفهاست. (منبع)

طبق گزارش AFP، یک آپارتمان شدیدا گران در تهران متری 14 میلیون تومان فروش رفته و متوسط قیمت در مناطق خوب بین 6 تا 10 میلیون تومان هست که با توجه به درآمد سرانه رقم وحشتناکی محسوب می شه.


18
مرداد
1387 

I proposed to her on our anniversary and she said yes :)


11
مرداد
1387© 2001 - 2010