- 32
 - دوبی
 - شريف ، مهندسی کامپيوتر
 -مدیا سیتی دوبی
  


 
 
Hosted and Developed byStats provided by
        
 

تقریبا کسی شک نداره که وبلاگ یک پزشک دکتر علیرضا مجیدی از بهترین وبلاگهای ایرانی است. علاقه خاص علیرضای عزیز به مجلات فارسی هم کاملا معروف و زبانزد همه است: همین چند روز پیش دو نوشته بسیار جالب در مورد مطالب برگزیده مجلات ایرانی منتشر کردند که واقعا عالی بودند. بنابراین لطف ایشان کمتر از یک ساعت و نیم بعد از اعلام عمومی نصیب اپلیکیشن مجله شد با یک نقد و بررسی بسیار دقیق و دلسوزانه.

بسیاری از نکاتی که مطرح شده نکات بسیار درستی هستند و اکثر اونها در برنامه کوتاه مدت یا میان مدت ما هم قرار داره. نکاتی مثل امکان اشتراک، قیمت گذاری هوشمندتر، فروش ریالی، اپلکیشن «کتاب»، تبلیغات مؤثر و جذابیتهای گرافیکی. ایده های بسیار خوبی هم که در مورد اضافه کردن مجلات غیر چاپی و فقط آنلاین داشتند بسیار عالی است و باز در سیاستهای آینده ما قرار داره.

تعداد مجلات قطعا افزایش خواهد داشت. تعداد موجود فقط برای شروع اپلیکیشن عرضه شده و به زودی تعداد جدیدتری از مجلات رونمایی خواهند شد.

نکته ای که در مورد شماره های آرشیوی مطرح کردند متاسفانه مشکلی بود از مشکلات قبل از ارائه عمومی. (اکثر دوستانی که اپلیکیشن یا سایتی را راه اندازی می کنند با این مشکلات دقیقه آخری آشنا هستند!) همانطور که خود دکتر در بخش کامنتها به خواننده عزیزی گفته بودند، مراحل بسیار زیادی در کار هستند که یک نسخه بتونه نهایی بشه و متاسفانه بعضی از اونها نهایی نشده بودند که به تدریج در حال کامل شدن هستند. مثلا همین امروز آخرین شماره نشریه بازی نما که روی دکه ها موجود است در اپلیکیشن قرار گرفت و قطعا برنامه ما هم ارائه نسخه دیجیتالی همزمان با نسخه چاپی است.

مهمترین بخش نوشته علیرضای عزیز بخش پایانی در مورد فرهنگ کمک و همفکری است که روح کلی نوشته ایشون هم هست. مطمئن هستم با کمک خود ایشان و سایر دوستان و عاشقان مجله و «مجله» می‌توانیم اپلیکیشنی متناسب با غنایی که در تک تک مجلات فارسی هست داشته باشیم.

ممنون دکتر!


20
آبان
1391© 2001 - 2012